Havířovská trafika zažila svůj RE I start

Začalo to první lekcí v Akademii RE I start. Pokračuje to vyššími tržbami, rozšířením personálu, spokojenými zákazníky a stále novými nápady v podnikání. Řeč je o havířovské trafice U Slunečnice. Ta se díky Nadačnímu fondu RESIDOMO dočkala prosperity, nové tváře a spokojené majitelky.

Na Dělnické ulici v Havířově si do trafiky Lucie Balcarové mohli místní zajít koupit něco na čtení nebo pořídit jinou drobnost. Ačkoliv se snažila uspokojit širokým sortimentem a službami, malý prostor neumožnil vše vystavit na oči zákazníků, kteří se zde navíc často tísnili. Veškerá snaha tak i přes úsilí přišla vniveč a zboží leželo ladem, což pro podnikání často znamená červená čísla a ne příliš dobré časy. Naštěstí se naskytla příležitost v podobě akademie RE I start, do které se Lucie Balcarová přihlásila.

Po úspěšném absolvování všech lekcí, které majitelce přinesly mnoho přínosných nápadů, a podání žádosti o dotaci, se povedla dobrá věc. Nadační fond RESIDOMO se rozhodl projekt finančně podpořit. To umožnilo s prostory trafiky uskutečnit toužené změny. Prodejna byla zvětšena o velký kus zázemí. Díky tomu se z trafiky stalo i výdejní místo zásilek. V prodejně přibyly větší regály, které umožnily vše zboží patřičně vystavit a rozšířit sortiment o drobné zboží. Byly provedeny i nutné opravy jako je nová elektroinstalace, podlahová krytina nebo úprava vstupu tak, aby byl přístup pro seniory nebo klienty s handicapem pohodlný a bezpečný za špatného počasí.

Trafika U Slunečnice se tak po dlouhé, ale o to úspěšnější cestě, stala cíleným místem pro klienty všech věkových kategorií a důkazem toho, že i malý podnik může nabrat díky několika strategickým krokům a podpoře Nadačního fondu RESIDOMO dobrý směr.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.

Mám zájem o zasílaní podobných nabídek v případě, že by nemovitost již nebyla dostupná.