Stávající klient

Stávající klient

Technická podpora

Najdeme to správné místo pro Vaše podnikání. S námi budete vědět, kam jít a na které úřady se obrátit.

 

Víme, jak vybraný prostor nejlépe přizpůsobit Vašim představám.

Zákaznický servis

Abyste byli spokojení, zkvalitňujeme naše komunikační schopnosti. Náš přístup je individuální a odvíjí se od Vašich potřeb. Naši makléři Vám pomohou s výběrem vhodného prostoru pro Vaše podnikání.

Pracovníci naší Linky Heimstaden (800 111 050) jsou Vám denně k dispozici. Provozní doba Linky Heimstaden je v pracovní dny od 8 do 17 hodin.

V případě akutní potřeby jsme pro Vás zřídili Havarijní linku (800 111 050), která je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je určena výhradně pro případy ohrožující život a majetek (prasklé rozvody vody, odpadní stoupačky, kanalizace sklepa, únik plynu apod.).  Jedná-li se o havárii, technici na místo dorazí do dvou hodin a podle rozsahu havárie určí dobu opravy. Standardní poruchy řešíme do dvou pracovních dnů.

Kontaktujte nás i v případě, že si nevyberete z  aktuální nabídky volných nebytových prostor.  Vždy se pro Vás snažíme najít správné řešení.

Jsme schopni většinu prostor upravit a přizpůsobit pro Váš podnikatelský záměr. Na základě Vašich možností a přání Vám vybereme ten pravý prostor. Nabídku denně aktualizujeme tak, aby si v ní každý našel přesně to, co potřebuje. Od prostor pro obchod, kancelář, sklad, výdejní místo, kontaktní místo, e-shop, prodejnu, provozovnu, kadeřnictví, opravnu a salón. Jakmile si svůj prostor vyberete, navrhne makléř osobní prohlídku v termínech, které Vám budou vyhovovat.

Víme o všem, co se v okolí děje. Známe konkurenci, sledujeme vývoj cen a trhu. Poradíme Vám, jak si vybrat.

Pronájem prostor je teprve začátek. Jsme s Vámi v kontaktu po celou dobu trvání nájmu. Využijte našeho kvalitního servisu!

Právní servis

Veškerý právní servis pro uzavření nájemní smlouvy poskytujeme zdarma.

Na základě individuálních potřeb klientů jsme schopni pomoci s vytvořením veškerých smluvních podkladů jako např. smlouvy o dílo, kupní smlouvy apod. Máme i specialisty na spornou agendu vyplývající ze smluv o dílo, mimo jiné zejména na problematiku předávání staveb a víceprací.

Náš tým má bohaté zkušenosti se stavebními projekty v oblasti bytové výstavby a přípravou prostor pro podnikání.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.

Mám zájem o zasílaní podobných nabídek v případě, že by nemovitost již nebyla dostupná.