Přejeme klientům krásný celoživotní vztah

Našli jste tu pravou či toho pravého? Pak dříve nebo později začnete hledat zásnubní a snubní prsteny. Obraťte se na odborníky ze společnosti Brilas. Nejen o trendech, ale také o správné péči o šperky jsme si povídali s vedoucí havířovské prodejny Ivanou Šustkovou.

Trendům podléhá móda i kosmetika. Týká se to také snubních prstenů?

Letošním trendem je návrat ke zlatu. Oblíbené jsou i celokamenné prsteny pro ženy a jednoduché hladké šperky pro muže. Přibývá také párů, které vyhledávají kombinaci zlatého prstenu s brilianty pro nevěstu a prstenu z oceli či titanu pro ženicha.

Jaké služby zákazníkům nabízíte? Co třeba šperky na míru?

Naše společnost se soustřeďuje především na stoprocentní spokojenost klientů. Jako jediní v České republice nabízíme ke zlatým snubním prstenům bezplatně unikátní službu s názvem Bez obav. Ta rozšiřuje standardní dvouletou záruku na produkty o krytí všech vad způsobených mechanickým poškozením, včetně deformace šperku. U všech snubních prstenů také poskytujeme doživotní garanci nevypadnutí kamenů.

Pokud se stane, že snoubenec vybere špatnou velikost zásnubního prstenu, může se na vás obrátit s prosbou o pomoc?

Samozřejmě. Výměna zásnubního prstenu, a to jak kvůli velikosti, tak modelu, je celkem běžná. Jedinou výjimkou jsou prsteny, které vyrábíme na přání klienta. I v takovém případě se ale snažíme najít řešení.

V jakém cenovém rozpětí nabízíte prsteny? Máte šperky i pro zákazníky, kteří nechtějí příliš utrácet?

Naše prsteny začínají na ceně několika stokorun a končí na stotisícových částkách. U všech se ale držíme pravidla: nejvyšší kvalita za férovou cenu.

Jedna věc je šperk koupit. Je ale třeba se o něj také správně starat...

Doporučujeme dodržovat tyto zásady: používat šperky jen k účelům, ke kterým jsou určeny, a rozhodně je nenosit při práci na zahradě, sportu, praní, mytí nádobí apod. Je také nezbytné chránit je před chemickými vlivy, jako jsou kosmetické přípravky, barvy na vlasy, parfémy, termální lázně, chemikálie… Určitě je vhodné nechat šperky čistit a opravovat pouze u odborníků, v případě vlastního čištění pak používat jen prostředky k tomu určené a vyhnout se laciným chemickým přípravkům.

Kde v kraji máte své prodejny? Liší se jejich nabídka?

Brilas je jedničkou na českém trhu se snubními a zásnubními prsteny. Naše síť čítá sedmnáct poboček. V Moravskoslezském kraji máme dvě krásné prodejny, jednu v Ostravě-Porubě a druhou, úplně novou, v Havířově.

Nabízíte také prodej on-line. Dá se přes internet koupit vhodný prsten? Jaké údaje je třeba mít po ruce, abychom šperk nemuseli vracet?

Brilas byl na svém začátku pouze on-line obchod a stále nabízíme možnost objednání prstenů i bez nutnosti návštěvy pobočky. S ohledem na tuto dlouholetou zkušenost umíme klientům poradit tak, aby byl nákup úspěšný. Navíc u nás lze objednat měřicí kroužky, jež jsou v případě následné koupě prstenů zdarma. Vždy je ale lepší si pro vysněné prsteny přijít osobně. Klienti se k nám objednávají na přesný čas, a tak mají jistotu, že se jim špičkový personál bude věnovat celou hodinu a nikdo je nebude při výběru rušit.

Ne každý vztah vydrží na věky. Nabízíte také výkup šperků?

Ve firmě si přejeme, aby snoubenci měli krásný celoživotní vztah. Je ovšem pravda, že ne pokaždé to vyjde. Výkup zlata je běžnou součástí naší nabídky. Klienti mohou za staré zlato z nepoužívaných a poškozených šperků získat krásné nové snubní či zásnubní prsteny, případně u nás zlato směnit za peníze.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.

Mám zájem o zasílaní podobných nabídek v případě, že by nemovitost již nebyla dostupná.