Nově v nabídce kanceláře, obchody, provozovny, domluvte si prohlídku ještě dnes!

Nově v nabídce kanceláře, obchody, provozovny, domluvte si prohlídku ještě dnes!Lokality

Nacházíte se  v období, kdy hledáte prostor pro své podnikání? Vložte svou důvěru do našich rukou, za kterými stojí řada spokojených klientů a mnohaleté zkušenosti. Rádi změníme Vaše sny v realitu.

Moravskoslezský kraj je co do počtu obyvatel třetí největší v České republice. Na území o rozloze 5 426 km2 žije přes 1 213 tisíc obyvatel. Je rozdělen do 6 okresů, kterými jsou Bruntál, Opava, Karviná, Ostrava-město, Nový Jičín a Frýdek-Místek. Sídelním městem kraje je Ostrava, dalšími velkými městy jsou Havířov, Opava, Frýdek-Místek či Karviná.

Moravskoslezský kraj nabízí široké uplatnění pro nové podnikatelské subjekty. Podporuje zajímavé projekty, nové firmy a mladé podnikatele. V kraji je zaznamenáno 250 213 podnikatelských subjektů, z nichž většina se pohybuje v oblasti obchodu a hoteliérství, stavebnictví, průmyslu a zemědělství.

Charakteristikou kraje je výborná pozice z pohledu navázání vazeb s podnikateli ve východní Evropě. Je zde vytvořena kvalitní technická infrastruktura a nechybí zde ani technicky zdatná pracovní síla. Kraj nabízí kvalitní středoškolské i vysokoškolské vzdělání. 

Programy

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.

Mám zájem o zasílaní podobných nabídek v případě, že by nemovitost již nebyla dostupná.