Pronájem nemovitostí určených pro podnikatelské subjekty

Pronájem nemovitostí určených pro podnikatelské subjekty

O nás

Naše společnost se specializuje na pronájem nemovitostí určených pro podnikatelské subjekty. V tomto směru disponujeme nejširší nabídkou na trhu. Spravujeme přes 900 obchodních prostor v bytových domech s celkovou plochou 108 482 m2. Díky perfektní znalosti místního trhu, prostředí a poptávky Vám pomůžeme nalézt to pravé zázemí pro Vaše podnikání. Kromě realitních služeb nabízíme doprovodný právní servis a poradenství.

Naše cíle

Naším dlouhodobým cílem je snaha o co nejkvalitnější portfolio nebytových prostor vhodných pro podnikání v oblasti obchodu a služeb. Staráme se především o trvalou spokojenost našich zákazníků a budujeme s nimi vztah založený na vzájemné důvěře a porozumění. Zásadní je pro nás korektnost, zodpovědnost a ohleduplnost.

Aktivně se podílíme na zkvalitňování prostor pro podnikání v hlavních městských lokalitách v Moravskoslezském kraji. Dohlížíme na to, aby prostory odpovídaly i těm nejnáročnějším technickým požadavkům. Z toho důvodu intenzivně spolupracujeme s městy a obcemi.

Dbáme na společenskou odpovědnost a podílíme se na zlepšování podmínek pro podnikání v našem regionu.

Proč podnikat s námi?

Proč byste si měli vybrat právě nás:

 

Pomůžeme Vám nastartovat Vaše podnikání a realizovat Vaše podnikatelské záměry. Partnerství pro nás není jen slovo, ale standardní součástí naší firemní kultury.

Reference

Jsme součástí skupiny Heimstaden. K našim významným a dlouhodobým partnerům patří banky, pojišťovny, veřejnoprávní instituce, mobilní a internetoví operátoři, česká i mezinárodní vzdělávací zařízení, zdravotnická zařízení a lékaři, mateřské školky, místní poskytovatelé internetu, dopravci, významní lokální, čeští i mezinárodní podnikatelé a další významné subjekty.