Nový klient

Nový klient

Nájem za 1 Kč

Podmínky akce "Nájem za 1Kč":

… více informací žádejte u našich makléřů.

Nájem bez provize

U nás získáte pronájem obchodních prostor i ostatních nemovitostí bez provizí a bez realitky. Jsme vlastníky všech nemovitostí.

Neplaťte zbytečné poplatky za realitní kanceláře. Ušetřete až 4 % z ceny Vašeho majetku. A navíc jsou tyto služby, stejně jako samotné zprostředkování pronájmu, pro zájemce zcela zdarma.

Z naší nabídky Vám můžeme nabídnout prostory pro kanceláře, sklady, komerční prostory, obchody, restaurace, bary, výdejní místa, e-shopy, atd.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Zabezpečení Vaší provozovny

Podnikání je značně riziková činnost, kde platí rčení, že risk může být zisk. Anebo taky ztráta. Úspěšné podnikání může být zdrojem velkých zisků – stačí ale malá chyba nebo nepřízeň osudu a všechno může být pryč. Všechna rizika samozřejmě eliminovat nelze, proti některým se však podnikatel může chránit s pomocí pojistných produktů. Riziku jako takovému sice pojištění nezabrání, zmírní však jeho finanční dopady. Naše společnost Vám pomůže díky zvýhodněným kompletům toto riziko snížit na minimum.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Pronájem nebytového prostoru s bonusem

Projekt „Pronájem nebytového prostoru s bonusem“ Vám pomůže najít řešení. Můžete získat ke svému podnikání i kvalitní bydlení za mimořádně výhodných podmínek u největšího poskytovatele nájemního bydlení v ČR.

Principem projektu je propojení nabídky pronájmu obchodního prostoru a dostupného bydlení v místě podnikání.

Nově příchozím nájemcům, zapojeným do tohoto projektu, poskytneme bydlení ve formě pronájmu bytu za zvýhodněných podmínek. Zvýhodněnou nabídku mohou využít nejen noví, ale i stávající nájemci.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Zvýhodněná nabídka telekomunikačních služeb

Internetová připojení do domů jsou realizována nejmodernějšími technologiemi na rádiových spojích nebo optických sítích. Každý klient získá instalaci a aktivaci zařízení pro příjem bezdrátového internetu. 

Výhody:

 
Služba SLA

Poskytovatel garantuje zákazníkovi úroveň kvality poskytovaných služeb (SLA), kde tato úroveň zaručuje kvalitu poskytovaných služeb a servisní zásah do 1 pracovního dne.

… více informací žádejte u našich makléřů

Komplexní nabídka pojistných produktů

Jedním z úkolů pojištění je zabezpečit Vás, Vaše podnikání a Vaše blízké pro případ nenadálé životní události. Množství rizik, která mohou ohrozit finanční stabilitu Vaší rodiny, je široké.

Není však nutné hned myslet na nejhorší. 

Jste-li provozovatelem obchodu, restaurace či penzionu nebo jste živnostníkem či jiným drobným podnikatelem, pojištění majetku a odpovědnosti je určeno právě Vám. Nabízí ideální kombinaci širokého krytí rizik a příznivé ceny.

V rámci pojistného programu si můžete například sjednat:

Posouzení, jaká konkrétní rizika by měla Vaše pojistná smlouva obsahovat a jak vysoká má být Vaše pojistná ochrana, je individuální. Optimální pojistnou ochranu Vám dokáže namodelovat námi doporučený finanční poradce po důkladné analýze Vaší současné situace a Vašich potřeb do budoucnosti.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.

Mám zájem o zasílaní podobných nabídek v případě, že by nemovitost již nebyla dostupná.