Akční nabídky

Nájem za 1 Kč

Podmínky akce "Nájem za 1Kč":

Uzavření nové smlouvy na pronájem volného nebytového prostoru dle aktuální nabídky.
Nájemné ve výši 1Kč se vztahuje na období prvních 3 měsíců, k ceně je nutno připočíst DPH dle platné legislativy a zálohy na služby.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Nájem bez provize

U nás získáte pronájem obchodních prostor i ostatních nemovitostí bez provizí a bez realitky. Jsme vlastníky všech nemovitostí.

Neplaťte zbytečné poplatky za realitní kanceláře. Ušetřete až 4 % z ceny Vašeho majetku. A navíc jsou tyto služby, stejně jako samotné zprostředkování pronájmu, pro zájemce zcela zdarma.

Z naší nabídky Vám můžeme nabídnout prostory pro kanceláře, sklady, komerční prostory, výrobní prostory, obchody, restaurace, bary, výdejní místa, e-shopy, atd.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Zabezpečení Vaší provozovny

Podnikání je značně riziková činnost, kde platí rčení, že risk může být zisk. Anebo taky ztráta. Úspěšné podnikání může být zdrojem velkých zisků – stačí ale malá chyba nebo nepřízeň osudu a všechno může být pryč. Všechna rizika samozřejmě eliminovat nelze, proti některým se však podnikatel může chránit s pomocí pojistných produktů. Riziku jako takovému sice pojištění nezabrání, zmírní však jeho finanční dopady. Naše společnost Vám pomůže díky zvýhodněným kompletům toto riziko snížit na minimum.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Pronájem nebytového prostoru s bonusem

Projekt „Pronájem nebytového prostoru s bonusem“ Vám pomůže najít řešení. Můžete získat ke svému podnikání i kvalitní bydlení za mimořádně výhodných podmínek u největšího poskytovatele nájemního bydlení v ČR.

Principem projektu je propojení nabídky pronájmu obchodního prostoru a dostupného bydlení v místě podnikání.

Nově příchozím nájemcům, zapojeným do tohoto projektu, poskytneme bydlení ve formě pronájmu bytu za zvýhodněných podmínek. Zvýhodněnou nabídku mohou využít nejen noví, ale i stávající nájemci.

… více informací žádejte u našich makléřů. 

Zvýhodněná nabídka telekomunikačních služeb

Internetová připojení do domů jsou realizována nejmodernějšími technologiemi na rádiových spojích nebo optických sítích. Každý klient získá instalaci a aktivaci zařízení pro příjem bezdrátového internetu. 

Výhody:

Agregace 1:1 bez omezení množství dat
Agregovaná, nesymetrická přenosová rychlost
Optická síť přivedena do sídla firmy s rychlostí 1 Gbit/s
WIFI síť pro zákazníky
Zajištění dostupnosti libovolného počtu IP adres na internetu dle potřeb zákazníka
 
Služba SLA

Poskytovatel garantuje zákazníkovi úroveň kvality poskytovaných služeb (SLA), kde tato úroveň zaručuje kvalitu poskytovaných služeb a servisní zásah do 1 pracovního dne.

… více informací žádejte u našich makléřů

Komplexní nabídka pojistných produktů

Jedním z úkolů pojištění je zabezpečit Vás, Vaše podnikání a Vaše blízké pro případ nenadálé životní události. Množství rizik, která mohou ohrozit finanční stabilitu Vaší rodiny, je široké.

Není však nutné hned myslet na nejhorší. 

Jste-li provozovatelem obchodu, restaurace či penzionu nebo jste živnostníkem či jiným drobným podnikatelem, pojištění majetku a odpovědnosti je určeno právě Vám. Nabízí ideální kombinaci širokého krytí rizik a příznivé ceny.

V rámci pojistného programu si můžete například sjednat:

Pojištění movitých věcí
Pojištění vlastních i pronajatých nemovitostí
Pojištění odpovědnosti
Pojištění přerušení provozu
Posouzení, jaká konkrétní rizika by měla Vaše pojistná smlouva obsahovat a jak vysoká má být Vaše pojistná ochrana, je individuální. Optimální pojistnou ochranu Vám dokáže namodelovat námi doporučený finanční poradce po důkladné analýze Vaší současné situace a Vašich potřeb do budoucnosti.

… více informací žádejte u našich makléřů.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.

Mám zájem o zasílaní podobných nabídek v případě, že by nemovitost již nebyla dostupná.